دستگاه حضور و غیاب دستگاه حضور و غیاب .

دستگاه حضور و غیاب

لیست نرم افزار های حضور و غیاب و تشخیص هویت

شرکت شهاب نیز در راستای اهداف بلند پروازانه ی خود طرح تحقیق و توسعه ی پروژه تشخیص چهره را از حدود ۳ سال پیش آغاز و در این مدت الگوریتم های بسیاری را ابداع، تست و پیاده سازی کرده است. میثم لطفی در چگونه RAM رایانه خود را تعویض کرده یا ارتقا دهیم؟ کافی است این نرم افزار را تهیه کرده و روی گوشی فردی که قصد اگاهی از حضور و غیاب وی در محل کار یا تحصیل را دارید، نصب نمایید. در طول سال ها با حمایت قوی از مشتریان و کارکنان نام خود را در صنعت مهر در سراسر جهان ثبت کرد که رشد سالیانه را تجربه نمود. ماشین های اداری - آی تی قیمت در مورد دستگاه حضور و غیاب پالیزافزار تیارا برای شما توضیح میدهد : تیارا این دستگاه حضور و غیاب ساخت برند پالیز افزار می باشد که با سیستم عامل اندروید سازگار است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و همین طور خرید دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم ProBio با بخش فروش دی سی ای کالا تماس حاصل نمایید.

 • سرعت و امنیت بالا
 • امکان محاسبه اضافه کار اول وقت
 • انتخاب تاریخ برای ثبت اطلاعات
 • مجوز برای افراد مجاز جهت ورود و خروج

مسئول نگهبانان میتواند با استفاده از کامپیوتر و کابل رابط اطلاعات دستگاه را از طریق کامپیوتر خوانده و از فعالیت نگهبانان خود آگاه شود. در اینجا برخی از ویژگی های برجسته ای که باید در هنگام بررسی نرم افزار های حضور و غیاب به آن ها نیاز دارید. تحول اساسی دستگاه حضور و غیاب در قابلیت اتصال این سیستم ها به شبکه و کامپیوتر بود که دو کاربرد مهم را فراهم آورد. این محصول یکی از بهترین انواع دستگاه حضور و غیاب چند منظوره ساخت شرکت بعد پنجم می باشد. مردم از این منطقه به عنوان منطقه ارتباطی بین دو کشور در حال جنگ استفاده می کردند که در این محیط هیچگونه صدمهای از سمت دو کشور به آنها وارد نمی شد. در نظر میگیرد که ریتم های خاصی را در مردم مختلف ثبت می کند. اگر مجریان قانون، از فناوری تشخیص چهره آمازون استفاده کنند و سیستم به اشتباه فردی را مظنون به حمل اسلحه شناسایی کند، این اشتباه سیستمی میتواند برای آن فرد تبعات سنگینی در برداشته باشد. یکی از مزایای مهم و چشمگیر دستگاه این است که کمتر از نیم ثانیه اثر انگشت فرد مربوطه را شناسایی و تشخیص می دهد که این نشان از سرعت بالای این دستگاه بوده است.

قیمت دستگاه حضور و غیاب ارزان

 

آیادر تهران قیمت دستگاه حضور و غیاب نسبت به تبریز کمتر است؟ سرعت شناسایی اسکنر ضد خش و ضد شوک الکترواستاتیک این دستگاه کمتر از یک ثانیه بوده و کمترین درصد خطا را در بین دیگر دستگاه ها دارا می باشد . دستگاه های حضور و غیاب می توانند داده های خود را به صورت خودکار به نرم افزار حضور و غیاب انتقال دهند و باعث کاهش خطا های انسانی می شوند. بسیاری از شرکتهای بیمهای به اطلاعاتی در مورد کل ساعتهای کاری کارکنان نیاز دارند و استفاده از نرم افزار حضور و غیاب باعث میشود که دسترسی آنها به این اطلاعات سادهتر باشد. سپس اگر میزان تطابق براید ست گاه قابل قبول باشد ، آنگاه دستگاه اجازه دسترسی به اطلاعات را خواهد داد . ● سیستمهای حضور و غیاب به کارکنان اجازه میدهند ساعت آغاز و پایان کار را به صورت الکترونیکی توسط ساعتهای مخصوص ثبت ورود و خروج، کامپیوترهای متصل به اینترنت، دستگاههای موبایل و تلفن ها ثبت کنند. همچنین می توانند تقلب در حضور و غیاب را کاهش دهند، امنیت را افزایش دهند، شفافیت کار را حفظ کنند. این دستگاه حضور و غیاب برای سازمان ها و شرکت های بزرگ انتخاب خوبی به حساب می اید. این محصول می تواند در دمای -10 تا 50 درجه سانتی گراد و رطوبت 20-80% به خوبی عمل کند. این دستگاه این قابلیت را دارد که تمانی تردد ها را ضبط کند تا بتوان در هنگام نیاز از آن استفاده کرد که این قابلیت برای اداره ها و شرکتهای بزرگ بسیار ضروری می باشد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی

 

در روش آفلاین ،اطلاعات موجود بر روی دستگاه حضور و غیاب توسط حافظه Flash و یا از طریق درگاه ارتباطی موجود(Rs232،USB یا شبکه) و توسط نرم افزارهای واسط فراخوانی می گردد. صفحه نمایش رنگی این دستگاه به همراه واسط گرافیکی متفاوت آن، سهولت کاربری و تجربه فوق العاده را در اختیار کاربر قرار خواهد داد. قابلیت موقعیت جغرافیایی به کارفرمایان راهکار دقیقی برای ردیابی کارکنان ارائه می دهد، زیرا محل سکونت دستگاه تلفن همراه کارمند را نشان می دهد. کافی است دستگاه GUARD-NAZER را به کارت نزدیک نمود تا شماره نقطه کنترل خوانده و ثبت شود. دستگاه GUARD-NAZER میتواند تمام نقاط بازرسی شده را همراه با ساعت و تاریخ مراجعه در حافظه خود نگهداری نماید. این دستگاه با ظرفیت 5,000,000 تردد همراه با نمایش عکس و اسامی پرسنل در هنگام ساعت زنی می باشد. به کمک این سیستم در زمان ورود و خروج هر فرد، تمامی مشخصات پرسنلی به همراه عکس وی برای ملاحظه مسئول مربوطه بر روی مانیتور لینک مفید  نمایش داده می شود. ویژگی های سیستم زمان و حضور و غیاب که کارفرمایان ممکن است نادیده بگیرند، گزینه ای برای خود کارکنان است.

وجود صفحه کلید لمسی باعث می شود که کارکرد آن برای کاربر بسیار ساده انجام گیرد. اول و مهمتر از همه، زمان کارکرد کارکنان شما در یک روز است. از دیگر ویژگی های دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره بعد پنجم می توان به کارکرد و مقیاس پذیری ساده آن اشاره داشت. در چین هویت رانندگان اپلیکیشنهای تاکسییاب از این طریق تایید میشود. بهترین دستگاه ثبت ورود خروج کالا RFID موجود در بازار. اکثر کسب و کارها همان گونه که از پرداخت خودکار استفاده می کنند، از دستگاه حضور و غیاب بیومتریک که تردد ها را به صورت آنلاین ثبت می کند، استفاده می کنند. لیکن فعلا تا انجام تستهای میدانی، محدودیت هزار نفر را گذاشته ایم که اکثر سازمانها و ادارات ایران را پوشش می دهد. این دستگاه ها مناسب شرکت ها و اداره ها است که با استفاده از آن می توان به دقت ورود و خروج کارمندان و یا کارگران شرکت را در نظر گرفت. لطفا جهت اطلاع از قیمت، خرید و مشاوره دستگاه حضور و غیاب و تشخیص چهره سوپریما Face Station با کارشناسان شرکت فرزان کارت آسیا تماس بگیرید و یا از طریق سایتwww.supremainc.com از قیمت ها مطلع شوید.

B. Scassellati,“ Face Detection for a Foevated, Active Vision System,” Proc. سیستم حضور غیاب تشخیص چهره Nitgen Nac 5000 Face قابلیت پشتیبانی چندین روش دسترسی و شناسایی اثر انگشت، چهره ،رمز و کارت هوشمند را با شناسایی اثر انگشت با تشخیص زنده بودن فرد(live finger detection) داراست. دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره Nitgen Nac 5000 Face یکی از حرفه ای ترین دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره در دنیا می باشد. یکی از نیـازهای مدیران امـروزی کنترل و نظـارت بر کـارکرد پرسنل و بهره وری آنهاست. این محصول که از صفحه نمایش رنگی 2.4 اینچی بهره می برد، دارای سخنگو و منوی فارسی و تاریخ شمسی نیز هست. به جای داشتن یک فرم دستی و بحث با مدیر بر سر زمان و تاریخ می توانند از یک سیستم اتوماتیک مانند دستگاه حضور و غیاب برای ثبت ساعات کاری استفاده کنند؛ بدون اینکه زمان مدیریت گرفته شود. در فرودگاه ها و کنترل مرزها هم می توان از این سیستم استفاده کرد که باعث تسریع کار شناسایی افراد، راحتی کار و بالاتر رفتن امنیت می شود. این امر به طور خودکار به مدیران اطلاع داده خواهد شد که مدیران می توانند درخواست آنها را تایید یا رد نمایند. کارت عبور را می توان برای هر کاربر به طور مجزا تعریف کرد، با نزدیک کردن کارت به دستگاه و تشخیص آن، کنترل دسترسی ممکن می گردد. این دستگاه قابلیت این را دارد که برای هر پرسنل تا ۱۰ اثر انگشت را تعریف نماید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۸:۳۵ توسط:تیم فنی موضوع: نظرات (0)

تاریخچه ساعت حضور و غیاب از ابتدا تاکنون

گسترش استفاده از فنآوری رایانهای این امکان را ایجاد نموده است که امروزه شرکتها و موسسات بتوانند با سهولت و توام با صرفه اقتصادی از سیستمهای مکانیزه اداری بهرهگیری نمایند . گسترش این سیستم در ایالات متحده ی آمریکا نسبت به چین کمتر است و دلیل آن شاید بیشتر، حفظ حریم خصوصی باشد، اما باورها بر این است که آسایش و راحتی در اولویت قرار دارد. همچنین حداکثر میانگین خطای روش پیشنهادی، در حالت مستقل از جنسیت ۴۰ واحد و حداقل کمتر از ۲۵ واحد می باشد. و اما در مورد اشخاص یا شرکتهای فروشنده خدمات و نرم افزار باید دقت کافی به سوابق اجرائی و استعلام از مشتریان قدیمی حداقل از 10 سال قبل آن مجموعه را بنمائید. ضمن اینکه هیجان (emotion) از ریشهی motion و حرکت است و چیزی است که انسان را به حرکت وامیدارد (حداقل در حد تکان خوردن چهره). توصیه ما این است که تمامی شرکت ها و ادارات مختلف که نسبت به حضورغیاب افراد خود اقدام می نمایند، از این دستگاه استفاده کنند. بسیاری از سازمان ها برای تسهیل در حضور و غیاب از نرم افزارهای تحت وب استفاده می کنند.  • کیفیت اسکن فوق العاده  • چه برنامه ای برای آینده و رکورد شکنی های دیگر دارید؟  • گزارش گیری مفصل از موارد اداری هر شخص  • ثبت حضور غیاب با کارت بدون تماس و اثر انگشت  • از منوی اطلاعات پایه , معرفی پرسنل را انتخاب نمایید
اگر امکاناتی خارج از امکانات نرم افزار حاضرنیاز دارید میتونید با جزئیات بگید، که به صورت سفارشی براتون انجام بدیم. این سیستم با کنترل دقیق تردد پرسنل دخالت افراد غیر مسئول را به صفر رسانده و احکام محاسبات مربوط به کسرکار، اضافه و مرخصی را به صورت کاملا مکانیزه با اطلاعات جامع و کامل در اختیار مدیران قرار میدهد . دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره وینا مدل UFACE102 با امکانات کاملی که در خود دارد برای سازمان های کوچک تا بزرگ کاملا مناسب می باشد. شناسایی و تطبیق کاربران با استفاده از فناوری اثر انگشت، کلمه عبور یا ترکیبی از این روشها از ویژگیهای منحصر بفرد دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-120 می باشد. ویندوز هلو بهعلاوه میتواند با اسکنر اثر انگشت نیز کار کند. اگر شما هم از آندسته افرادی هستید که زیاد اهل رمز عبور گذاشتن روی سیستم نیستید و به خاطر سپردن این همه عدد و علامت برایتان دشوار است، قابلیت تشخیص چهره میتواند گزینه بسیار خوبی باشد.

دستگاه ساعت زن انگشتی

شما می توانید چهره افراد خانواده، دوستان و نزدیکان خود را به دوربین مدار بسته اضافه کنید. این دسته از دوربین مدار بسته ها در تشخیص و شناسایی چهره افراد در حال تردد در مجموعه ها و سازمان های بزرگ و مهم بسیار کاربرد دارند. قیمت دستگاهها با توجه به قابلیتها و کاربرد آنها متفاوت است. تشخیص و تعیین هویت از تصاویر به عنوان یکی از شاخه های هوش مصنوعی می باشد که با رشد تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری و پیشرفت در عرصه طراحی الگوریتم، وارد عصر جدیدی شده است. تحلیل داخلی فروشگاه قوی ترین معیاری است که به فروشگاه ها اجازه رشد و پیشرفت می دهد. با استفاده از مدل سازی ۳D، مقایسه چهره با تصاویر و تجزیه و تحلیل چهره ها با ویژگی های جزئی دوربین مدار بسته می تواند تصاویر را تشخیص دهد. دستگاه حضور و غیاب,دستگاه حضور و غیاب ارزان,دستگاه حضور و غیاب انگشتی, دستگاه حضور و … مدل: دستگاه حضور و غیاب ZK مدل MB-908. دستگاه حضور و غیاب مدل U260 · دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی مدل U260 · نمایش تمامی تصاویر … قیمت : 12,800,000 ریال.

قیمت دستگاه ساعت زنی اثر انگشت

ارزانترین دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی را می توان از شرکت افق فرا ویژن با … کیفیت را در کنار قیمت مناسب از افق بخواهید. زبان بدن و ارتباط غیرکلامی را با چه هدفی یاد بگیریم؟ دسترسی کامل به مجموعه درسهای مذاکره و زبان بدن برای اعضای ویژه متمم در نظر گرفته شده است. چطور با زبان بدن، مچ دروغگو را بگیریم؟ دسته اول الگوریتم هایی که در گروه قرار میگیرند مبنای عملکرد آنها مقایسه مشخصاتی مانند موقعیت، اندازه و شکل اجزای صورت مانند چشم ها، بینی، دماغ و… با مشخصات ثبت شده در دیتابیس است. این روش دارای سرعت و قابلیت عمل بالایی نسبت به روش های پیشین می باشد و عملکرد آن روی پایگاه داده های مختلف نظیر مورف و افجی نت، به شکل محسوسی سرعت و دقت آن را نشان می دهد. تشخیص چهره یا به مجموعه علوم و تکنولوژی هایی گفته می شود که هدف آن تشخیص هر چه دقیق تر و با سرعت بیشتر چهره انسان است.

ساعت حضور و غیاب جهان گستر

از نسخه پشتیبان می توان برای هماهنگ سازی تخلیه دستگاه ها با یکدیگر استفاده کرد. از صفحه اصلی پورت USB می توان جهت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات موجود در دستگاه و یا تخلیه اطلاعات تردد استفاده کرد. پس از راه انداختن آپشن ویندوز هلو به صفحه Welcome to Windows Hello روانه میشوید. از جمله می توان به بیومتریک های نظیر DNA، نحوه راه رفتن، الگوی رگ های پشت دست، خطوط کف دست، شکل گوش، بوی بدن و الگوی بافت های زیر پوستی دست اشاره کرد. اگر بودجهتان اجازه نمیدهد که یک لپتاپ جدید بخرید، یک راه آسانتر وجود دارد و آنهم تهیه یک وبکم سازگار مثل Brio 4K Pro لاجیتک یا استارگیزر از برند ریزر است. نه اینکه بخواهید در نقش بازجو - آنهم بدون شواهد و قرائن و تجربه - دروغگوها و راستگوها را از یکدیگر تشخیص داده و تفکیک کنید. برطبق نتایج تحقیق، خطای تخمین با افزایش تعداد نمونه ها و تفکیک جنسیتی به کمترین مقدار خود می رسد. با استفاده از بارکد، مغناطیس، پروکسی و یا مایفر می­توان چنین کارت هایی ساخت. طبیعی است که نور بازگشت داده شده از نوک بینیتان با سرعت بیشتری نسبت به نوری که به گوشتان برخورد میکند باز میگردد.

دیاکالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات حفاظتی و الکترونیکی در ایران و دارای برد نمایندگی از برترین سازندگان بوده و مفتخر به همکاری با نمایندگان فعال , فروشندگان وبرنامه نویسان در صنف دستگاه حضور وغیاب کرج است . هر کاربر بر روی کامپیوتر خود و از طریق شبکه به سرور متصل شده و بنابر سطح دسترسی تعریف شده، می تواند به قسمتهای مشخص و مرتبط با خود دسترسی داشته باشد. البته ابتدا از شما خواسته میشود که رمز عبور سیستم را وارد کنید و سپس یک پین بسازید، پینی که باید با رمز عبور فرق داشته باشد. دوربین مادون قرمز روشن میشود و به اسکن چهره شما میپردازد. مشخص کردن دوربین یا تاریخ در تصاویر چهره شناسایی شده و نمایش نتیجه در فهرست در نظم تشابه. بهعلاوه این برنامه با تعداد زیادی اپلیکیشن از جمله DropBox ، و OneDrive هم کار میکند، پس میتوانید با وجود آن از مرحله وارد کردن پسورد رد بشید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۲:۳۱ توسط:تیم فنی موضوع: نظرات (0)

دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-3450

MD-800 با آخرین تکنولوژی بیومتریک در شناسایی چهره دارای امتیاز بالا محصولات تشخیص چهره در میان محصولات مشابه در بازار می باشد. شرایط کاری, شیفت ها , صنف و تعداد پرسنل کسب و کارتان را با کارشناسان در میان بگذارید و بهترین دستگاه را جهت محیط خود انتخاب کنید . بهترین دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی شرکت مهرپردازش در مدلهای مختلف در بازار عرضه می گردد این دستگاهها قابلیت اثر انگشت - کارت بدون تماس - کد را داشته و در چندین مدل مختلف عرضه می گردد. هرگز از دستگاههای اثر انگشتی دست دوم خریداری نکنید.علت این امر عمر قطعات و ضعیف شدن سنسور در اثر نوسانات برقی می باشد. دستگاه حضور و غیاب 38304 یکی از جدیدترین دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد بوده که به غیر از داشتن سنسور اثر انگشت دارای سیستم شناسایی کف دست می باشد. این سیستم حضورغیاب مجهز به سنسور اثرانگشت ضد خش می باشد دارای کارتخوان مغناطیس میباشد.

قیمت دستگاه ساعت زنی اثر انگشت

ساعت حضور و غیاب کارتی و اثرانگشتی: این ساعت ها شامل انواع کارتها میباشد که پس از کارت زنی انگشت نمونه برداری شده را روی سنسور قرار میدهند تا مطابقت داده شده و زمان ثبت شود. بهترین دستگاه حضور و غیاب ارزان دستگاهی است که علاوه بر روش شناسایی کارت و کلمه عبور که قابل اطمینان نیستند, مجهز به سنسور اثرانگشت نیز باشد. در این روش تشخیص بر مبنای آنالیز بوی انگشت است ، به این صورت که ضمن ثبت اثر انگشت بوی آن نیز توسط سنسور های بویایی (electronic nose) ثبت می شود. 5. سیستم حضور و غیاب ویژگیهای خاصی دارند که کارکنان میتوانند به کمک آن از وظایف خود در مواقع مختلف مطلع شوند و بهاینترتیب نحوه کارکرد آنها ثبت میشود. کارمندان اغلب خودشان را خیلی با کاغذ بازی درگیر می کنند که در نهایت منجر به این می شود که آنها روی هم انباشته شده و شما را سر در گم می کنند. اگر شما هم به دنبال دستگاه حضور و غیاب پردازش تصویر با قیمت مناسب و امکانات کامل هستید ، دستگاه مدل NP586 بهترین انتخاب برای شماست. ، یکی از انواع مختلف دستگاه های حضور و غیاب و ثبت تردد پرسنل با قابلیت پردازش تصویر وارتباط بدون سیم با wifi شرکت نوین پرداز می باشد .

قیمت دستگاه حضور و غیاب انگشتی

از ویژگیهای این مدل، امکان نصب ماژول شبکه بیسیم (Wifi) می باشد. همچنین علاوه بر ارسال SMS ورود، خروج و یا تاخیر به موبایل والدین، گزارش حضور و غیاب فرزندان از طریق نرم افزار اندروید نصب شده بر روی موبایل والدین نیز قابل دریافت می باشد. ۳. اطلاعات و گزارش گیری آن به صورت آنلاین و زمان واقعی می باشد. بیشینهٔ درجه حرارت در تابستانها ۴۳ درجه بالای صفر و کمینهٔ آن در زمستانها ۲۳ درجه زیر صفر است. سه گزینه پرکاربرد درخواست مرخصی، درخواست مأموریت و درخواست جابجایی شیفت، در بالای نمودار وجود دارند که به راحتی می­توان هر کدام از این سه عملیات را، در صورت نیاز انجام داد. نتایج تحقیقات نشان داد که الگوریتم های جدید 10 برابر دقیق تر از الگوریتم های تشخیص چهره در سال 2002 و 100 برابر دقیق تر از سال 1995 هستند برخی از الگوریتم ها می توانستند دوقلوهای مشابه را شناسایی کنند.  • 4-5 شیفت کارکرد اقماری  • ضمانت و پشتیبانی  • اثرانگشت و کارت (5)  • قابل اتصال به نرم افزارهای وینا و سایر نرم افزارها  • ثبت ورود و خروج کارکنان
اسکن عنبیه نیز دارای عملکردی مشابه با اسکن شبکیه است. دستگاه حضور و غیاب، دارای قابلیت تشخیص ورود و خروج با اثر انگشت، کارت و رمز عبور را دارد. همچنین کاردکس برای خود پرسنل و مدیران با تمامی جزییات در دسترس قرار دارد. ایراد آن این است که در صورت وجود نور مستقیم امکان تشخیص چهره برای دستگاه سخت می شود و عیب دیگر آن کمتر بودن حافظه دستگاه نسبت به کارت و اثر انگشت است. اما، بزرگترین عیب سیستمهای حضور و غیاب این است که نسبت به ثبت زمان به صورت دستی گرانتر هستند. … دستگاههای اثر انگشتی:این دستگاهها از سه طریق اثر انگشت، کد و کارت … آن نیز که بر اساس کارت، کد و چهره و اثر انگشت باشد نیز روی قیمت دستگاه موثر است. سیستم همستر از تکنولوژی اسکن نوری و سه بعدی بهره میگیرد ، این نوع اسکن بهترین شیوه تشخیص اثر انگشت میباشد و میزان دقت آن بسیار بیشتر از سیستم خازنی شناسایی اثر انگشت است .

دستگاهحضور و غیاب اثر انگشتی Nitgen T3 دارای منبع تکنولوژی شناسایی اثرانگشت جعلی نیز می باشد. دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد سوپریما BioStation 2 علاوه بر زیبایی ظاهر از جدیدترین تکنولوژی های شرکت سوپریما بهره مند است . به طور کلی چندین روش وجود دارد که دستگاه های حضور و غیاب می تواند تایید کند که کسی که آنها می گویند هستند یا خیر. مکان یابی اتوماتیک خودرو، AVL که مخفف عبارت Automatic vehicle location (در بریتانیا locating به جای location)، ابزاری است که برای تشخیص و ارسال اتوماتیک مکان جغرافیایی یک خودرو استفاده می شود. در دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره و یا اثر انگشت بر خلاف سیستم های مبتنی بر کارت، کارمندان نمی توانند به جای شخصی دیگر وارد و یا خارج شوند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده میشود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع میشوید.

در سیستم های حضور و غیاب ” آنچه شما می دانید ” نیاز به وارد کردن یک رمز عبور یا شماره پین دارید. در سیستم های حضور و غیاب ” چه چیزی دارید ” شما نیاز به نوعی نشانه مانند کارت پرسنلی دارید. در این دستگاه از کارت های بدون تماس استفاده می شود و فقط کافی است شما کارت خود را در فاصله ی نزدیک دستگاه نگه دارید تا ورود و یا خروج شما ثبت گردد . همچنین این دستگاه دارای کارتخوان بدون تماس نیز می باشد که در صورت نیاز میتوان برای برخی از پرسنل از آن استفاده کرد. دستگاه های حضور و غیاب یا ساعت زنی دارای امکانات تخصصی و پیشرفته ای هستند که در هنگام مواجه شدن با خطر، بسیار سریع، موثر و کارا عمل می کنند. با توجه به قیمت بالای پرینترهای چاپ کارت امکان خرید برای کلیه ارگانها, سازمانها و شرکتها وجود ندارد چرا که هم تعداد محدود کارتهای مورد نیاز و همچنین قیمت بالای پرینتر این امر را غیر اقتصادی نموده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۹:۴۸ توسط:تیم فنی موضوع: نظرات (0)

سیستم های حضور و غیاب

چگونه سنگ زنی را در آسیاب غلتکی عمودی چه تکنولوژی سنگ زنی ذغال سنگ است. عمودی آسیاب سنگ زنی,آسیاب , ویژگی های آسیاب چکشی، سنگ زنی مرکز توپ , اجزای یک آسیاب . عراق آسیاب تولید سنگ آسیاب خانگی - YouTube 17 ژوئن 2016 , شرکت ماشین سازی فرمانی از شرکت های قدیمی تولید آسیاب عراق آسیاب , سنگ زنی تولید کنندگان آسیاب در هند بررسی قیمت ماشین آلات خط. این وب سایت سعی می کند تا همه اطلاعات لازم برای انتخاب نرم افزار مناسب را برای خریداران و استفاده کنندگان فراهم کند. سنگ شکن تن در ساعت گیاه تجهیزات سنگ معدن سنگ شکن فکی 10 20 تن در ساعت سنگ شکن های ضربه ای اچ اس 10 و 7 کوبش ماشین در تناژ های 120 تا . نوع سنگ شکن زغال سنگ 600 تن در ساعت. چه قیمت از تن در ساعت سنگ شکن تلفن همراه است. تن در ساعت سنگ شکن معدن و سنگ تخته . 2.900.000. ساعت اینجا  حضور و غیاب اثر انگشتی. در صورت درخواست مدیر سیستم میتوان دستگاه را حالتی تنظیم کرد که کارکنان هم باید اثر انگشت بزنند و هم کارت.

 1. آسان بودن برای آموزش به افراد پلیس
 2. زنگ هوشمند مدارس
 3. درگاه USB
 4. 1-1) نگهبان تراکنش را در دفترچه خود ثبت می نماید
 5. احمد مصطفوی
 6. 6 اضافه کار
 7. استفاده از این دوربین ها دشوار می باشد
 8. دارای کارتخوان برای تعریف کارت برای بعضی پرسنل

سنگ شکن سنگ هند 40 تن در ساعت 60 تن در ساعت. ساعت ۱۴ دقیقه بامداد است. بقیه ی کد نیز از مثال های کتابخانه RFID، کتابخانه ی SD کتابخانه ی RTC گرفته شده است. از آنجا که تقریباً همهی راهکارهای حضور و غیاب که با ساعتهای ثبت ورود و خروج فیزیکی کار میکنند، گزینه های بیومتریک را نیز ارایه میدهند، تفاوتی بسیار جزیی بین این دو وجود دارد. یک سیستم حضور و غیاب از دو رکن اساسی تشکیل شده است: دستگاه حضور و غیاب ، نرمافزار حضور و غیاب. دستگاه حضور و غیاب کارتی افق فرا ویژن دارای دو مدل شناسایی کارت و کد است. دستگاه حضور و غیاب کارتی و اثرانگشت با امکانات منحصر به فرد و قیمتی مقرون به صرفه نسبت به … نوشته شده در ساعت حضور و غیاب تشخیص چهره ناظر, محصولات. تن در ساعت سنگ شکن فکیneostrepeu. این مدل از دستگاههای ساعت زنی هم، شبیه دستگاههای ساعت زنی ابتدایی بودند ولی قابلیت های بیشتری را نسبت به آنها دارند. این ویژگی بیشتر در لپتاپهای امروزی و دو-در-یکهای چند سال پیش از برندهایی مثل دل، لنوو و ایسوس قابل دسترس است.

دستگاه حضورو غیاب

زنی در بیمارستان میمیرد. زنی در بیمارستان فوت میکند و دوربینهای مداربسته فیلمی را ضبط میکنند که شما را میترساند. مه تاریخ انتشار ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ساعت ۰۹ ۰۰ نوبت دهی سنگ شکن کلیه توسط پزشک متخصص ارولوژی بیمارستان صورت می گیرد. پوزولان سنگ شکن 100 تن در ساعت تامین کننده از 100 تن در ساعت سنگ شکن , در هند; سنگ شکن فکی اندازه , ظرفیت حلقه چکش سنگ شکن 75 . نسخههای موبایل اپهای کنترل تردد، کاربردی و در هر مکانی قابل دسترساند و با داشتن یک دستگاه گوشی هوشمند میتوانید آنها را هر کجا به همراه داشته باشید. هر گاه سازمان به کارکنان خود و شخصیت آنها احترام و اعتبار بدهد، استعداها و توانایی های آنها رشد خواهد یافت؛ زیرا فقط به این واسطه است که می توان دل انسان ها را تسخیر کرد. نرم افزار حضور و غیاب رایگان دارای حجم 1.2 گیگ می باشد و نمی توان لینک دانلود آن را در سایت قرار داد لذا به صورت لوح فشرده برای مشتریان ارسال می گردد.

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی

قیمت آسیاب سنگ زنی در زیمبابوه سنگ زنی و آسیاب تکلیس تمبر آسیاب در زیمبابوهssi-groupbiz. اما دیاکالا در سراسر کشور تجهیزات سیستم های کنترل تردد و دستگاه حضور و غیاب را با قیمت تهران و به قیمت دفتر مرکزی دیاکالا در تهران ارائه می کند. ماشین سنگ شکن فکی، دستگاه شن و ماسه، سنگ شکن موبایل تن در ساعت سنگسنگ زنی گرد عمودیاین , سنگ خرد مورد استفاده در تایلند عدس پالس و گرم ماشین آلات کارخانه درسنگ زنی معدن گرانیت . سنگ شکن فکی 300 تن در ساعت دستگاه سنگ زنی ماشین آلات تولید پودر کروم بالا توپ ریخته گری و . لذا اولین مرحله در تعریف الگوی کاری دوره ای، تعریف روزکاری می باشد. با آخرین الگوریتم تشخیص چهره نسخه ۷٫۰ و پلتفرم با ظرفیت بالا که ۴۰۰ الگوی چهره را نگهداری می کند بدون تقسیم گروه ها و زمان تشخیص کمتر از ۱ ثانیه است. محل خروج کاغذ رسید مشتری نحوه استفاده از دستگاه خودپرداز.

امکان دارد، این سیستم بعدها برای مقاصد مختلف نیز استفاده شوند.. در محیطهای صنعتی و کارگاهی که به دلایلی مانند زخمی و یا کثیف بودن انگشت پرسنل امکان گرفتن اثر انگشت وجود نداشته باشد بهترین گزینه پیشنهادی استفاده از این دستگاه میباشد. اگر تعداد پرسنل شما کم است و دارای محیط کاری اداری هستید و امکان مدیریت ورود و خروج کارکنان آسان است، کارتخوان و یا سنسور اثر انگشت گزینه به صرفه و مناسبی است و جوابگوی کارتان خواهد بود. دستگاه تشخیص اثر انگشتی سری V800 امکان کار کردن در هنگام قطعی برق دارد. آسیاب آسیاب در ایران - starcool دستگاه آسیاب توپ در ایران ریموند این آسیاب در سایزهای مختلف جهت خردایش سنگهای طراحی و 300 سرباره tpd سنگ زنی توپ آسیاب بار . این دستگاه خدمات، با امکانات فراوان و طراحی به روز ، همان چیزیست که هر باشگاه یا مجموعه ورزشی و یا استخر به آن نیاز دارد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۰۲:۵۱ توسط:تیم فنی موضوع: نظرات (0)

معرفی جامع دستگاه های حضور و غیاب

این دستگاه قابلیت ثبت تردد را با استفاده از حسگر اثر انگشت ثبت می کند که از سرعت بسیار بالایی برخوردار است تا حدی که زیر 1 ثانیه عملیات خواندن اثر انگشت را انجام می دهد. ✨برای دریافت مشاوره رایگان از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید 🤙🏻 . این نوع دستگاه حضور و غیاب مجهز به کارتخوان بدون تماس میباشد. دستگاه حضور و غیاب و اکسس کنترل کارابان مدل KTA-1700 مجهز به کارت خوان بدون تماس RFID با فرکانس 125KHz و صفحه نمایش 3 اینچی می باشد. یعنی چنانچه مدرسه دارای دو شیفت صبح و عصر باشد، تنها یک سیستم کافی است که برای ساعات ورود، خروج و تاخیر و غیبت هر دوشیفت بدون تداخل در دیگری برنامه ریزی گردد. یکی از مؤثرترین موارد برای افزایش بهره وری و کارایی نیروی انسانی، داشتن اطلاعات کافی است. تکنولوژی همچنان به پیشرفت با ارائه محصولات بیشتر برای نرم افزارهای تحت وب که در محیط ابری کار می کنند عمل می نماید.

دستگاه ساعت زنی قیمت رنگ

داشبورد نرم افزار حضور غیاب تحت وب ویسمن مجموعه ای کامل از امکاناتی که مورد نیاز مدیر سامانه هست را به سادگی در اختیار وی قرار می دهد. به این ترتیب که ، مشخص می کنند سیستم چه بهره و مورد استفاده ای دارد و بهره وران چه افراد و یا سازمان هایی می باشند. این امر فرایند کاری را سهل تر می سازد. اگر چه به نظر می رسد انسان چهره را در صحنه های شلوغ نسبتا آسان تشخیص می دهد، اما تشخیص چهره با دستگاه به دلایل مختلفی مشکل تر می باشد. 240)تمام رنگی تعبیه کرده است که هنرنمایی منحصر بفردش خصوصا در حین عملیات تشخیص چهره بیشتر به چشم می آید . پروژه موبایل اطلس در دو پلتفرم و IOS پیاده سازی شده است. سما توسط Xamarin پیاده سازی شده است. دستگاه اسکنر اثر انگشت (Fingerprint Scanner) یک وسیله و ریدر اثر انگشت خوان است که با اسکن اثر انگشت و کد گذاری آن و ارسال به کامپیوتر ، در اشکال دو بعدی و یا سه بعدی قابل پردازش خواهد بود. دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی تیک تاک با مدل های مختلف از سنسور اثر انگشت نوری ضد خش فوق العاده قوی استفاده می کنند که اثر انگشت را در کمتر از 1 ثانیه اسکن می کند.  • دستگاه حضور و غیاب Tiny cloud BIO ... (دستگاه های حضور و غیاب)  • 6- سنسور تشخیص فرکانس رادیویی (RF)  • دارای امکان ماژول مانیتورینگ  • اولین ساعت حضور و غیاب کاملا فارسی PW 1000
نرم افزار حضور و غیاب هوشمند دانش آموزان و اینو ببین پرسنل در سالهای اخیر بحث هوشمندسازی مدارس ، به امری برجسته و مورد توجه مدیران و نیز والدین دانش آموزان تبدیل گشته است. کارفرمایان نیازمند نرم افزار ردیابی زمان قابل اعتماد برای ثبت دقیق ساعات کاری و حذف خطای انسانی هستند. پرداخت ها و مدیریت پروژه به ساعات کاری وابسه است. ردیابی زمان کارکنان برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ضروری است. مدارک معتبر بین بخش های مختلف برای جلوگیری از مشکلات ضروری است. دو مولفه مهم در کسب رضایت مشتری در فروش هر محصولی، عبارت است از کیفیت محصول و کیفیت خدمات پس از فروش (پشتیبانی محصول) . هنگامی که محصول تعیین می کند که تمرکز خودکار فعال شود، چهارچوب تشخیص چهره به رنگ سفید در می آید. کلیه محصولات این شرکت دارای خدمات گارانتی ( 1 یا 2 ساله ) و خدمات پشتیبانی 10 ساله می باشند که برای هر محصول برگه گارانتی در اختیار استفاده کننده قرار می گیرد. بخش نرم افزاری تعبیه شده در این گوشی با استفاده از دوربین سلفی دستگاه اقدام به ثبت عکس هایی از چهره ی کاربر می کند.

توصیه می شود جهت سهولت در کاربرد نرم افزار، محدوده کاری را مضربی از 24 انتخاب نمایید. امکان تعریف دوره های کاری غیر ماه به اندازه دلخواه . 22. امکان تعریف محدودیت برای فیلدهایی که بر اساس تعریف حالت مجاز یا غیرمجاز و یا محدودیت کف و سقف دارند. با استفاده از منوی نقش ها، می توانید چنین نقشی را تعریف نمایید و با استفاده از گزینه ی انتساب آن را به کارمندان منتسب نمایید. معمولا دستگاه کارتی برای شرکتهایی که امکان جابجایی کارت توسط کارمندان وجود ندارد و این مورد توسط حراست کنترل می شود، استفاده می شود. برای اجرای اپلیکیشن در دستگاه ها فقط دسترسی به شبکه و اینترنت مورد نیاز می باشد. توجه : برای اینکه برنامه با بانک اطلاعاتی ارتباط برقرار کند از سری Sql Express فقط 2008R2 را باید روی سیستم خود داشته باشید. دستگاه حضور و غیاب P160 با قابلیت شناسایی کف دست , اثرانگشتی می باشد همراه با ترمینال کنترل دسترسی که می تواند با قفل الکتریکی شخص ثالث، سنسور درب، دکمه خروج و غیره ارتباط برقرار کند. برای حذف کردن انواع بازه کاری در الگوی کاری تعیین شده، بر دکمه «-» (شکل 4- شماره 3) کلیک نمایید.

بنابراین لازم است سیستم های حضور و غیاب را بر اساس اهداف خاص ارزیابی کنیم. برای یک کاربر بسیار خسته کننده است که به دلیل وجود کمی رطوبت و یا آلودگی در دست­هایش قادر به عبور از سیستم­های تایید هویت نباشد. به کار گرفتن نرم افزار بر سرورهای چندگانه دلیل دومی است که نرم افزارهای تحت وب برای کسب و کارهای کوچک مناسب است. استفاده از این دستگاه ها و نرم افزارها به گونه ای است که امروزه دستگاه حضور و غیاب اساسا تبدیل به تنها مانع ورود و خروج افراد به داخل و خارج سازمان شده است. در بحث حضور و غیاب باشگاهی نکته ی اولی که وجود دارد این است که نرم افزار بتواند از تعداد مانده جلسات افراد بعد از هر بار ورود به باشگاه یک جلسه را کم کند. لازم به ذکر است که نسخه رایگان نرم افزار حضورو غیاب که حدود 95 درصد امکانات نسخه پیشرفته را دارد به همراه دستگاه های حضور و غیاب برای شما مشتریان گرامی ارسال می گردد. لازم به ذکر است فعالسازی کلیدهای ویژه از طریق منوی تنظیمات پیشرفته، قسمت کلیدهای پیشرفته امکان پذیر می باشد. بیشتر از ارزش واقعی آن در بازار تهران است. امروزه قیمت دستگاه حضور و غیاب در بازار ایران از 500 هزار تومان شروع شده و تا حدود 3 میلیون 500 هزار تومان هم میرسد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۹:۵۳ توسط:تیم فنی موضوع: نظرات (0)

تکنولوژی تشخیص چهره چگونه کار میکند؟

قیمت برای شما : 0 ریال … دستگاه حضور غیاب مدل UF100 کمپانی zktecho یکی از بهترین دستگاه های اثر انگشتی شرکت ایمن تصویر پاسارگاد میباشد. ظرفیت ثبت کارت در این دستگاه تا 3000 کارت میباشد. در مقایسه با قابلیت تشخیص چهره ی موجود در گوشی های این کمپانی، اسکن عنبیه ی چشم به مراتب عملکرد بهتری را دارد. سپس حجم یاد شده را میتوان با پایگاه دادهای غنی از چهرهها مقایسه کرد. این ایده های جدید و منحصربفرد گروه طلای نرم تنها توسط این شرکت اجرا گردیده است و امکان کپی طرح بدون کسب اجازه از این شرکت وجود ندارد. در این نوع دستگاه حضور و غیاب شماره های اختصاص داده شده مربوط به هر یک از پرسنل بر روی شماره گیر بزرگ دایره شکلی تعبیه شده بود. گوشی iPhone X نخستین گوشی کمپانی اپل بود که در آن از سیستم تشخیص چهره استفاده شده بود. برای تهیه این نهال می توان از تجارت اینترنتی نیز استفاده کرد.  • قابلیت ارسال خودکار داده های تردد به سرور (Push)  • شناسایی از طریق کف دست  • 5 ماه پیش  • قابلیت تست قسمتهای مختلف دستگاه توسط خود دستگاه  • کل: 0 ریال  • مزایای استفاده از سنسور فراصوتی نسبت به سنسور خازنی  • حداکثر ظرفیت استفاده 400 کاربر و 100,000 Log  • کارکرد صحیح حتی در صورت خیس بودن انگشت کاربر
امکان اتصال به سیستم ورود خروج برای این دستگاه وجود دارد با استفاده از این امکان. برای مثال، بررسی اخیر روی دو سرویس معروف تحلیل چهرهی IBM و مایکروسافت ثابت کرد هر دو سیستم روی چهرهی آقایان و سفیدپوستان دقیقتر از چهرهی خانمها و تیرهپوستان عمل میکنند. سنگ زنی پیوست برای ساعت ساز . سنگ زنی فایل پیوست در ماشین. پوست بدن مشخصه انعکاسی یکتا برای خود دارد و امضای چهره در این طیف باند کمتر متغیر است. منزل → پیوست سنگ زنی برای ماشین تراش دقیق ساعت ساز است. پیوست سنگ زنی برای ماشین تراش دقیق ساعت ساز است سنگ شکن ضربه اaddressadvice. مجموعه ای از ماشین آلات خرد کن برای تن گرانیت معدن در هر ساعت; . چگونه برای جدا کردن طلا از سنگ معدن پس از خرد, سرب را همراه با فلز گرانبها و, سنگ شکن و ماشین آلات, سیمان در مقیاس کوچک . محاسبه تولید کل برای 200 کارخانه سنگ شکن تن در ساعت, . این نرم افزار جهت کنترل ورود وخروج پرسنل و محاسبه کارکرد ماهانه با قابلیت تهیه گزارشات مرخصی ، ماموریت ،اضافه کاروکلیه احکام رایج طراحی گردیده است .این نرم افزار با بانک SQL وجهت موسسات بزرگ قابل استفاده می باشد.

از بزرگترین تولید کننده در خرد کردن و سنگ زنی, .

 

متاسفانه به دلیل ضعف موجود در پرتال های موجود و عدم تمرکز بر روی بخش تهیه گزارشات ، کارنامه و نمودارهای های کیفی شاهد عدم نارضایتی مدیران بوده ایم. این گیت دارای رابط های الکتریکی استاندارد انعطاف پذیر برای یکپارچه سازی با سیستم های خارجی را دارا است؛ این گیت را می توان با دستگاه های متعدد مانند کارت، اثر انگشت و تشخیص چهره یکپارچه نمود. یکی دیگر از روش های تشخیص اثر انگشت واقعی از جعلی است . از بزرگترین تولید کننده در خرد کردن و سنگ زنی, . سنگ شکن سنگ، 30TPH خط سنگ آهک سنگ زنی در سطح جهانی تولید کننده انواع سنگ شکن و ماشین آلات سنگ زنی, tqmc ماشین آلات تولید کننده حرفه ای از کلسیت سنگ شکن و آسیاب چرخ کلسیت است . این اپلیکیشن از تشخیص چهره برای تطبیق دادن عکس هایی که مالکانِ حیوانات روی پایگاه داده ای که تصاویری از حیوانات خانگی در پناهگاه های حیوانات گمشده آپلود کرده­اند، استفاده م ی­کند.

ارزانترین دستگاه حضور و غیاب

 

ماشین آلات سنگ زنی برای فروش - سنگ شکن برای فروش. سنگ شکن و ماشین, برگشت شکستن دسته کوچک موسیقی جاز, چرخ آسیاب دسته کوچک موسیقی جاز . آسیاب برای سنگ زنی قطعات در Mumbaiماشین آلات سنگ زنی . با ظرفیت تولیدتن در ساعت آسیاب سنگ زنی . سنگ هند 40 تن در ساعت . 600 تن در ساعت. در این دستگاه حضور و غیاب از بهره برداری پایدار تحت منبع نوری قوی استفاده شده است. تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا . 6- گارانتی و خدمات پس از فروش: گارانتی معتبر دستگاههای حضور و غیاب یکی از مهمترین پارامترهای انتخاب دستگاه حضوروغیاب می باشد. پس از دریافت آی پی استاتیک سیستم حضور و غیاب باید از طریق کابل LAN به شبکه (مودم.سوییچ. دلیل اصلی آن است که تصاویر کاملا صاف و دو بعدی از چهره برخی المانهای مهم که باعث منحصر به فرد بودن صورت افراد میشود را از بین میبرد.

دمای صورت و بدن مقدار یکتایی دارد و بین ۳۵٫۵ درجه سانتی گراد تا ۳۷٫۵ درجه سانتی گراد متغیر است که نوعی امضای حرارتی را بوجود می آورد. این دوربین صورت شما را با اشعه فروسرخ اسکن می کند و با توجه به مدت زمان موج بازگشتی، عمق نقاط مختلف صورت شما را تشخیص می دهد. تخته سنگ را از عمق زمین درمیآورند و خرد میکنند. دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره از یک الگوی خاص برای ثبت اطلاعات چهره افراد استفاده میکنند. سپس آن را با گل و لای مخلوط میکنند. با انتخاب روز کاری، انواع بازه های کاری تعریف شده در آن روز کاری لیست خواهند شد. با این وجود، حتی اگر جرمی نیز اتفاق بیفتد، تشخیص صورت فرد خاطی انجام گرفته، جلوی قضاوت های اشتباه گرفته شده و عدالت اجرا می شود. شما میتوانید چهره خود را به عنوان قفل گوشی قرار دهید و برای باز کردن گوشی نیز دوربین جلو را مقابل صورت خود قرار دهید تا گوشی باز شود. در صورت عدم تایید، به فرم بازگشته و می توانید اطلاعات وارد شده را بازبینی نمایید.

31. دکمه «ثبت» را کلیک نمایید. نرمافزار اطلس حضور و غیاب طوری طراحی شده است که امکانات گسترده ای را در این حوزه فراهم مینماید. هدفمان این است که تمییز دهیم یک نقطه ی تصویر در مقایسه با نقاط پیرامونش چقدر تاریک است. در چنین سیستمی، فردی که بخواهد احراز هویت شود، به وسیله یک شماره شناسایی شخصی (Pin ) یا نام کاربری و یا یک کارت هوشمند به سیستم مقایسه یک به یک معرفی میشود. قیمت دستگاه منتخب در مقایسه با دستگاههای مشابه بالاتر است یا پائین تر ؟ امروزه اکثر دستگاههای حضور و غیاب بصورت ترکیبی هستند، مثلاً کارت-اثر انگشت، کارت-تشخیص چهره و یا هر سه آپشن با هم بر روی یکدستگاه هستند. تا چند دهه قبل، پیشرفت صنعتی با حجم تولید فولاد و میزان صادرات سنجیده می شد.اما امروزه در درجه اول با کیفیت تولید محاسبه میشود. اگر غیبت باید خارج از زمان کاری قرار گیرد، Veritime حقوق ساعت کار را با دلیل ترک کار محاسبه می کند و ترازهای ترک کار کارمند را در هر دو سامانه به روز رسانی می کند. حتی اگر فرد آرایشی غلیظ کرده باشد، اصلاح نکرده باشد و یا حتی در زمستان از شال و کلاه استفاده کرده باشد، مانع تشخیص چهره دستگاه حضور و غیاب افق فرا ویژن نخواهد شد. پرسش و پاسخ بنده اظهارنامه الکترونیکی سال 1390 یا 1389 را از سایت وزارت دارایی دانلود نمودم واطلاعات را پر کردم ولی این نرم افزار همواره خطا می دهد که شناسه ملی یافت نشد.لطفا این موضوع را به گوش سازمان امور مالیاتی برسانید ؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۲:۵۹ توسط:تیم فنی موضوع: نظرات (0)

هک دستگاه حضور و غیاب به چه روشی امکان پذیر است؟

جدیدترین اطلاعات “مهرپویان کهکشان رایانه:دستگاه حضور و غیاب دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی حضور و غیاب” را دریافت کنید: آدرس ایمیل. این ماتریس (که دیواری از لیزرهاست) به صورتتان برخورد میکند و سپس به سنسورهای گوشی باز میگردد و توسط دوربینهای IR دریافت میشود. سپس با استفاده از الگوریتمهایی نسبتا پیچیده تلاش میکند جهت صورت را تشخیص دهد و حتی ببیند که آیا دهان فرد باز است یا نه. اما جالب است بدانید که این تکنولوژی نسبتا جدید میتواند تا حدی عجیب و غریب باشد. اما سوال اصلی اینجاست که برای تشخیص چهرهی سه بعدی باید چه کار کرد؟ به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفتیم با زبانی ساده در رابطه با چگونگی عملکرد تکنولوژی تشخیص چهره توضیح دهیم. دوربینهای فیلمبرداری قرار داده شده در مکانهای عمومی، جریان دادهها را به کامپیوتر برمیگرداند، که چهره هر شخص را آنالیز کرده و با چهرههای تروریستهای مظنون مقایسه میکند. با سلام برنامه را نصب کردم . برنامه حضور غیاب فراتکنو در قسمت تعریف الگوی کاری دارای آپشن های زیادی از جمله امکان تعریف تاخیر و تعجیل، نحوه ی محاسبه ی اضافه کار، شبکاری و … می باشد. بهره وری بیشتر: در پایان دوره برای پرداخت حقوق و دستمزد در فرآیند دستی ، نیازمند جمع آوری کارت های زمان است. چرا که در دستگاه های کارتی امکان جا به جایی کارت ها توسط پرسنل وجود دارد و نمی توان مطمئن بود که آیا خود شخص ورود زده است یا خیر.

دستگاه حضور غیاب

با توجه به پیشرفت علم، فناوری ها و تکنولوژی های جدیدی به دوربین های مدار بسته اضافه شده است و شما به راحتی می توانید از این دوربین های هوشمند در خانه و محیط کسب و کار خود استفاده کنید. دوربین گوشی شما به دنبال حجمی شبیه به صورت انسان میگردد؛ حجمی که دو چشم، یک بینی و یک دهان داشته باشد. دستگاه حضور و غیاب تایگر مدلک دستگاه مقرون به صرفه برای ادارات و شرکت های با تعداد کارمند کمتر است. ویژگی های اصلی نرم افزار حضور و غیاب چیست؟ این نرم افزار بدون محدویت زمانی , بدون محدویت در ثبت تعداد پرسنل و تعریف تعداد شیفت می باشد. مدیریت کارکرد و قوانین: نرم افزار کنترل تردد کسرا کارکردهای ماهیانه، روزانه و یا سالیانه هر فرد را متناسب با نوع شیفت، زمان شیفت، ساعت شیفت و… تنظیم نموده و به مدیران تحویل میدهد. دقیقا مشخص کنید چه واحدهایی از طریق نرم افزار باید با هم مرتبط باشند و آنرا برای طراح و کارشناس نرم افزار توضیح دهید تا بتوانید بهترین استفاده را از ظرفیت نرم افزار ببرید. در ادبیات تشخیص چهره، مفهومی مرتبط وجود دارد که از آن به عنوان مکانیابی چهره3 یاد میکنیم. در مقابل خطای منفی مفهوم دیگری به نام خطای مثبت وجود دارد که وقتی قابی به عنوان چهره از طرف عامل هوش مصنوعی معرفی میشود اما عامل انسانی تایید نمیکند، رخ میدهد.

یکی از روشهای مرسوم در زمینه تشخیص اشیاء در نظر گرفتن کلیک کن  قابی وچک روی تصویر اصلی و تشخیص این خواهد بود که آیا شیء مورد نظر در آن پنجره وجود دارد یا نه؟ اشکال این نوع سنسورها اینست که در طول زمان با آسیب دیدن و یا از بین رفت المانهای خازنی سنسور عملکرد صحیح خود را از دست می دهد یا برای ثبت اثر باید بارها تلاش کرد. با توجه به مدت زمان رفت و آمد پالس صوتی میتوان عمق اشیاء زیر آب را تشخیص داد. کامپیوترها مجهز به میکروفون و نرمافزار تشخیص صدا هستند، که قادر است هویت فرد را بر اساس صدای فرد تایید کند. بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که این گونه نرم افزارها وظیفهی تشخیص چهره را بر عهده ندارند و تنها به دنبال صورت انسان میگردند. ا توجه به اینکه این سنسورها وظیفه اسکن اثر انگشت و تطبیق آن با اطلاعات اثرانگشتهای موجود را بر عهده دارند، از آنها می توان برای اهداف مختلف استفاده کرد. حافظه ذخیره سازی در دستگاه حضور و غیاب دوبین دار Suprema Bio station 2 بسیار بالاست و قابلیت ثبت یک میلیون الگوی اثر انگشت برای ۵۰۰ هزار کاربر و ثبت ۳ میلیون تردد را دارد. الگوی کاری مورد نظر را از لیست ارائه شده انتخاب نمایید.

 1. امکان تعریف تعطیلات رسمی و داخلی
 2. 7 - پشتیانی از نرم افزار Excell
 3. 0 Clock تحت شبکه
 4. درگاه های ارتباطی RS232, TCP/IP, USB

جهت حذف الگوی کاری تخصیص داده شده، الگوی مورد نظر را انتخاب کرده و دکمه «حذف» را کلیک نمایید. بدین صورت که ابتدا با اعمال بعضی قوانین سادهتر بر روی تصویر با کیفیت پایینتر به راحتی تعداد زیادی از قابها را حذف کرده و در مراحل بعدی با اعمال قوانین سختگیرانهتر قابهای باقیمانده را فیلتر کرد. اگرچه هزینه­ استفاده از کارتها بسیار پایین بوده و کاهش شدید قیمتها در سالهای اخیر، حجم سرمایهگذاریهای لازم برای خرید کارت را کم کرده است، مزیت اصلی حذف آن­ها­ کاهش حجم کارهای مدیریتی می ­باشد. سری جدید دستگاه حضور و غیاب مدل UF100 نیز با قابلیت شناسایی چهره و اثر انگشت و کارت و رمز عبور با قابلیت تعریف ۱۵۰۰ چهر هنیز وارد بازار شد. این موضوع باعث میشود صورت هر فرد مثل اثر انگشت منحصر به فرد باشد. هدف از تشخیص چهره پاسخ به این سوال خواهد بود که آیا در یک عکس چهره -و یا چهرههایی- وجود دارد یا نه؟ تشخیص چهرهی یک غریبه عموما در شرکتهای بزرگ و امنیتی انجام میشود. در واقع یقینا تجربهی شما از تکنولوژی تشخیص چهره تا حدی به کمک تصویربرداری سه بعدی انجام شده است. از دیگر قابلیت های آن این است که هر کدام از کارمندان شما یک پروفایل جداگانه دارند که می توانید تمامی مشخصات آن ها اعم از تلفن، آدرس و …. مشهورترین تکنولوژی بیومتریک مورد استفاده در دستگاه های حضور و غیاب استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره و اثر انگشت می باشد.

در زمانهای گذشته اثر انگشت تنها در زمینه جرم کاربرد داشته، اما با پیشرفت تکنولوژی ، کاربردهای فراوانی پیدا کرده است. اما آیا کاربرد سیستمهای کنترلدسترسی تنها در حوزه امنیت و محدود کردن دسترسیها خلاصه میگردد؟ بنابراین میتوان گفت هیچ کاربرد قابل توجهی به جز مصارف نظامی نخواهد داشت. این دستگاه یک سیستم حضور غیاب قابل اتصال به سیستم کامپیوتر و سیستمهای تشخیص هویت یکپارچه است که میتواند به صورت مستقل نیز عمل کند. پایگاه داده: بدون یک پایگاه دادهی مناسب تشخیص چهره نمیتواند به خوبی انجام شود. انجام ژستهای مختلف و حتی چرخاندن سر میتواند تا حدی برای نرم افزارهایی که از دوربینهای IR استفاده میکنند هم مشکلساز باشد. در انتها چند اپلیکیشن معروف که در زمینهی تشخیص چهره فعالیت میکنند را نیز معرفی کردهایم. از این گذشته این روش عمدتا در شب و بدون وجود نور مورد استفاده قرار میگیرد و روزها استفاده از آن منطقی نیست. این فرآیند تا حد زیادی شبیه به Face ID اپل است اما در ابعادی گستردهتر انجام میگیرد.

دستگاه انگشت زنی

سامانه حضور و غیاب باعث می شود تا کنترل ورود و خروج پرسنل به طور دقیق طبق الگو یا شیفتی که در نرم افزار حضور و غیاب تعریف شده انجام شود. سیستم حضور و غیاب چه کارهایی را انجام می دهند ؟ در این دیدگاه تشخیص چهره را میتوان به صورت مسالهی دسته بندی نیز در نظر گرفت. نکتهی مهم در رابطه با خطای منفی یا خطای مثبت این است که هر چه قوانین پیادهسازی شده سختتر و به واسطهی آن رفتار عامل سختگیرانه تر باشد خطای منفی بالاتر و خطای مثبت پایینتر خواهد بود و بالعکس. المانهای مختلفی را میتوان در ارزیابی یک سیستم تشخیص چهره مؤثر دانست مانند زمان یادگیری، زمان اجرا، تعداد مثالهای مورد نیاز برای یادگیری و نسبت بین میزان تشخیص و خطای منفی. یک دستگاه حضور و غیاب با الگوریتم تشخیص اثر انگشت پیشرفته جهت تشخیص سریع اثر انگشت در کمترین زمان و کمترین خطای ممکن می باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۰:۱۱ توسط:تیم فنی موضوع: نظرات (0)

چگونه دستگاه حضور و غیاب را آنلاین سفارش دهم؟

سری نرم افزاری سفارشی دارای سه ماه پشتیبانی آموزشی و دو سال پشتیبانی نرم افزاری است. سنگ آهک ماشین آلات تن ساعت xyzps, مقدار تولید بیلت 5/9 تن در ساعت و معادل 34360 تن در سال به ازاء یک شیفت, آسیاب سنگ زنی تن در ساعت . همان طور که یکی از پلکهایش را با انگشت اشاره، میمالید چهره ی پف کرده اش را به چهره ی زن نزدیک کرد. در کشور آلمان، یکسری بیلبوردهای تبلیغاتی بر اساس این تکنولوژی طراحی شده است که می تواند جنسیت و سن عابران را شناسایی کند و فقط وقتی که زنان در نزدیک آن باشند، تبلیغاتی را به آنها نشان می دهد. می توان گفت دستگاه حضور و غیاب فقط کارتی تقریبا منسوخ شده است چرا که از امنیت پایینی بر خوردار بودند مثلا یک شخص با داشتن کارت تمام پرسنل می توانست برا تمام افرا نیز خضور بزند. امشب دیگه چرا؟ چرا مثل معاویه آدمها را خریدوفروش نمیکنی؟  • اتوماسیون تغذیه و رزرواسیون رستوران کارا (محصولات)  • امکان ارسال گزارش از طریق SMS به موبایل مدیر  • نیازمندی های عملیاتی و کیفی  • شناسایی اثر انگشت در فصل سرد  • دارای اسپیکر برای پخش موزیک مستقل از تلفن همراه  • از قیمت مناسبی برخوردار است،
خانه داری عمر را طولانی میکند. سیستم سایان خصوصیات چهره تمامی افراد عبوری را ثبت کرده در نتیجه امکان ایجاد گزارش گیریهای پیشرفته تر و با جزییات بیشتری را فراهم میکند. فرق می کنه، خوزه." و بعد، خونسرد وبی خیال، بازوهایش را روی پیشخوان شیشه ای دراز کرد و گفت: "این طوری هم نیست که من این جوری میخوام. حتی در مورد این زن هم که صاحب رستوران چاق و چله و سرخ روی به او علاقه داشت، همین طور بود: برای این زن هم نمایش هرروزۀ پرکاری و مضحک خودش را اجرا و تکرار می کرد. خوزه، که دید زن نشسته است، گفت: " سلام، خانوم." و بعد به سر دیگر پیشخوان رفت و با یک دستمال خشک شروع کرد به گردگیری و تمیز کردن رویۀ هاشوری پیشخوان. فیلترهای Steerable هنگامی که با مسائل پیچیده سر و کار داریم، انعطافپذیری بیشتری دارند. دستگاه حضور غیاب برای پیگیری و نظارت بر زمان شروع کار توسط کارمندان و توقف کار استفاده می شود. اگر چه دقت تشخیص چهره خوب است زیرا تشخیص عنبیه و تشخیص اثر انگشت است، بهطور گستردهای به دلیل فرایند بدون تماس و غیر تهاجمی آن به کار میرود. امکان تعریف رمز برای امنیت بیشتر و نیز دریافت اطلاعات از طریق شبکه و انتقال اطلاعات اثرانگشت از یک دستگاه به دستگاه دیگر نیز از ویژگی های این ساعت حضور و غیاب است. همانطور که احتمالا انتظار دارید بیشتر نرم افزارهای تشخیص چهره روی تصاویر دو بعدی متمرکز هستند.

دستگاههای ساعت زنی

 

به طور مثال، نوع کارتخوان داخل دستگاه می تواند تغییر پیدا کند و بسته به نیاز مشتری، ،RFID یا هر نوعی که نیاز مشتری باشد، روی آن قرار گیرد. 3- روش ارتباط: همانطور که پیش از این گفته شده دستگاه حضور و غیاب وطیفه ثبت ترددها را بر عهده دارد و جهت انجام محاسبات، می بایست اطلاعات ترددها به نرم افزار حضور و غیاب انتقال یابد. با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب پیوست می توان انواع کارکردها و پارامترهای پرسنلی ، سازمانی و ماشینی را محاسبه و به نرم افزار حقوق و دستمزد پیوست ارسال نمود. در روش تقوا، تشویق و تنبیه فوری نداریم؛ به آدمها «مهلت» داده میشود تا خودشان باشند. مشهد دارای ۱۳ منطقهٔ شهرداری است و شهردار آن، توسط شورای شهر ۱۵ نفره انتخاب میشود. این موضوع باعث میشود صورت هر فرد مثل اثر انگشت منحصر به فرد باشد. وجود دریافت خدمات درمانی به علت ایست قلبی مراجع  در بخش مراقبتهای ویژه فوت کرده است.

۲ نفر از مجروحان این حادثه به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت شدند. برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک ثبت زمان حضور و غیاب با استفاده از ابزارها و و روش های غیر استاندارد به جای دستگاه حضور غیاب بسیار وقت گیر است. این دستگاه از محصولات شرکت ویردی است و برای سازمان های متوسط تا بزرگ و کسب و کارهایی که امنیت برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است بسیار کاربردی است. بنابراین هنگام خرید نرم افزار حضور و غیاب به زمان واقعی اهمیت دهید و از ساعات برنامهریزی شده قبلی استفاده نکنید. خیال می کنی اگه حتی یه ملیون پزو هم به ام بدی حاضر می شم با تو بیام؟ هر روز ساعت شیش تا زنگ میزنه، بعد تو میای تو و میگی هاروهور گرسنه امه،بعد هم من برات یه چیز باحال می پزم. در این حالت ممکن است موظفی پرسنل، مانند الگوی کاری نگهبانان، در یک روز تقویمی شروع شده و به روز تقویمی دیگر خاتمه یابد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۶:۵۲ توسط:تیم فنی موضوع: نظرات (0)

دستگاه حضور غیاب ارزان -دستگاه ساعت زنی Bio Station

اما در صورتی که از قابلیت Fake Diagnosis استفاده شود، ۵/۱ ثانیه زمان می برد تا علاوه بر اتصال به سرور اثر انگشت تقلبی را تشخیص دهد. اینکه کارمندان در جریان ریز اطلاعات رفت و آمد و حقوق و دستمزد خود مطابق قرارداد بسته شده با کارفرما قرار بگیرند، یکی از مسائلی است که بهره وری کار شرکت را بالا می برد. برای مثال، دستگاه “تشخیص هویت لمسی ” شرکت اپل بلافاصله پس از عرضه در بازار با ترفند یک اثر انگشت کپی شده جعلی به اشتباه افتاد. یکی از بزرگترین نگرانیها در مورد دستگاههای شناسایی اثر انگشت این است که چگونه میتوان به سادگی آنها را به اشتباه انداخت. بسیاری از دستگاههای شناسایی اثر انگشت مستقر در کنترل کنندههای دربهای ورودی دارای قابلیت تشخیص اثر انگشت واقعی هستند که معتبر بودن انگشتی که اسکن میکنند را مورد بررسی قرار میدهند. گوشی های آیفون 5s به بعد و آیپدهای Air 2 به بعد دارای سنسور اثر انگشت هستند که به کاربران اجازه می دهند با اثر انگشت شان دستگاه آیفون خود را باز کنند.

دستگاه کارت زنی حضور و غیاب

 

مشخص می کنید که نظم دارای اهمیت است و کار کردن طبق یک روال اداری برای شرکت و سازمان بسیار مهم است. • شرکت سوپریما: این شرکت در یک دستگاه از چندین سیستم “تشخیص غیرطبیعی بودن پوست” بهره میگیرد تا مشخص شود که آیا اثر انگشتان کپی شده و تقلبی هستند و یا خیر. از جمله انحراف سر بصورت افقی تا 45 درجه، انحراف عمودی سر تا 15 درجه و کج شدن سر به سمت چپ و راست تا 170 درجه. با حساس شدن وضعیت امنیت در جهان امروز، بسیاری از دولت ها در حال حاضر در زمینه امور امنیت شهروندانشان، سرمایه گذاری های فراوانی در زمینه بهبود کیفیت کنترل و امنیت می کنند. در سازمانهای با پرسنل زیاد و یا جهت سهولت بیشتر می توان با بهره گیری از سنسور اثر انگشت مجزا ، اثر انگشتها را در رایانه تعریف نموده و در زمان دلخواه به دستگاه انتقال داد. دریافت اطلاعات از طریق شبکه، انتقال اطلاعات اثر انگشت پرسنل از یک دستگاه حضور غیاب به دستگاه دیگر و قرارگیری در شبکه های کامپیوتری به عنوان یک نود در دستگاه حضور و غیاب ویردی AC2100 PLUS امکان پذیر است. 2. همان انگشت را یک بار دیگر برای کاربری خودتان ثبت کنید.

جهان گستر حضور و غیاب

 

وقتی هر کدام از کارکنان وارد شرکت شوند و در دستگاه ساعت بزنند، بلافاصله بر روی گوشی مدیر و همان کارمند پیام اطلاع رسانی ارسال می شود. همان طور که می دانید سنسور اثر انگشت Touch ID در مدل های جدید گوشی ها و آیپدهای آیفون وجود دارد که قابلیت امنیتی و میان بر است ولی ممکن است بعضی مواقع درست کار نکند. برخی مواقع ممکن است این سنسور خراب شده باشد و باید آن را تعویض کنند. هرچند که قراردهی صحیح انگشت بر روی سنسور نیز به شناسایی آن کمک شایانی می کند. دستگاه حضور و غیاب کارت خوان تایگر می تواند با شناسایی کارت مخصوص هر فرد، ورود و خروج وی را ثبت کند. هر دستگاه حضور و غیاب با الگوریتم های پیچیده ای برای شناسایی اثر انگشت ساخته شده است که باعث شناسایی دقیق اثر انگشت می شود حتی اگر انگشت اندکی مخدوش یا ضعیف باشد. بهطور کلی، در سیستمهای شناسایی که از هر دو روش سختافزار و نرمافزار استفاده میشود، عملکرد بهتری ارائه میگردد (به عنوان مثال: سه شیوه ”تشخیص ضربان قلب”، “مقاومت الکتریکی پوست” و “نشانگر بافت” با هم). این ضربان نشاندهنده تپش قلب است و بدون آن، ارائه این نوع از اسکن بیاساس میگردد. لازم به ذکر است در خصوص مواردی که در قالب ساعت هستند میتوانند به دقیقه باشند مثلا به جای 10:22 عدد 620 قرار داده شود .

 • قابلیت تغییر زبان و تقویم سیستم
 • امکان تعریف شناوری در گروه های کاری به صورت دلخواه
 • راه اندازی تنها در چند دقیقه
 • دستگاه حضور و غیاب Tiny cloud BIO ... (دستگاه های حضور و غیاب)
 • ساخت شرکت NITGEN کره جنوبی
 • تأیید یا عدم تأیید غیبت کارمندان و تقاضای تایم کاری

این روشها در شرکتهای «اچ آیدی » ، «مورفو » و کلیک «سوپریما » استفاده میشوند را مورد بررسی قرار میدهیم و اینکه چرا شما لازم است از ادعاهای مبهم و نامشخص برحذر باشید. دراین راهنما قصد داریم به شما نشان دهیم چگونه مشکل درست کار نکردن این سنسور را برطرف کنید. علت ریشهای مشکل این است که در حالیکه اثر انگشت هر شخص منحصر به فرد است، اما آن را میتوان کپی کرد و یا بدون اجازه مورد استفاده قرار داد. 1. بیشترین سطح تماس: انگشت خود را طوری قرار دهید که به طور کامل سطح سنسور اثر انگشت را بپوشاند و بیشترین تماس را با آن داشته باشد. دستگاه AC2100 قابلیت ذخیره ۱۵۰۰ اثر انگشت را دارد. همچنین قابلیت کارکرد در سیستم های کنترل دسترسی (Control)، قابلیت اتصال بر روی سیستم هشدار حریق و بسیاری موارد دیگر که امر کنترل تردد و حضور و غیاب را سرعت بدهد، در کارت ساعت AC7000 موجود است. امکان اول: هر پرسنلی می تواند تردد های خود را از طریق خود دستگاه مشاهده می نماید و همین امر می تواند حجم مراجعات پرسنل را به واحد اداری، کارگزینی و واحدهای مربوطه تا مقدار بسیار زیادی کاهش دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۲:۱۵ توسط:تیم فنی موضوع: نظرات (0)

بهترین نرم افزار حضور و غیاب

قرارداد کار کتبی در 4 نسخه یکسان تهیه و تنظیم شده و یک نسخه به کارفرما، یک نسخه به کارگر، یک نسخه به اداره کار و یک نسخه به اتحادیه کارگری یا شورای اسلامی کار تحویل می گردد. یک عکس از هدف خود تهیه کنید و آن را به عنوان انگیزه ای در جلوی چشم خود قرار دهید. البته که این انتظار به جایی است. در یک جمعبندی میتوان گفت با مجهز شدن T21F به درگاه شبکه و USB، بهعنوان یک دستگاه حضور غیاب ردهمیانی، بسیار کاربردیتر واقع شده است. زیرا سرعت کارتزنی در مدارس با حجم بالا مسئله ای بسیار مهم است. پایبندی به قوانین ورود و خروج و رعایت آیین نامه های انضباطی در مورد تمامی پرسنل امری ضروری است. بعضی از کارفرمایان از حالت شناوری استفاده می کنند، یعنی به ازاء تأخیر در شروع ساعت کاری، به همان میزان از اضافه کار آخر وقت کسر می شود.

دستگاه حضور غیاب انگشتی

با وجود اینکه تشخیص چهره مرئی و مادون قرمز بر مبنای الگوریتم های مشابه عمل می کنند، امتزاج تصاویر حرارتی و مرئی روش قابل رشد و ترقی است که موجب بهبود کارآیی می¬شود. اندازه مناسب دستگاه، آن را برای نصب در محیط های اداری و روی گیت تردد مناسب کرده است. حضور به موقع و شروع کار در رأس ساعت تعیین شده، علاوه بر ایجاد نظم و انضباط در محیط کار، باعث بالا رفتن بهره وری و راندمان کاری خواهد شد. اینگونه برخوردهای تبعیض آمیز علاوه بر نارضایتی کارکنان از سازمان، گسترش بی نظمی را نیز در پی خواهد داشت. نادیده گرفتن تأخیر و بی نظمی کارکنان، این پیام را برای شخص خاطی و دیگران ارسال می کند که وقت شناس بودن برای شما اهمیتی ندارد. رابط کاربری این محصول فارسی است که دیگر نقطهی قوت T21F محسوب میشود. روش تشخیص چهره در تصاویر دوربین مداربسته بسیار پیچیده است .

اسکنر اثرانگشت در T21F سرعت عمل و دقت بالایی دارد و از سوی دیگر ضریب خطای آن بسیار پایین است. دستگاه حضور و غیاب عبارت است از سیستمی که به وسیله ی آن بتوان تردد ورود و خروج پرسنل را کنترل کرد. بعد از انتخاب محل قرارگیری دستگاه، نسبت به موقعیت جایگاههای پلاستیکی در قسمت پشتی دستگاه و بهوسیلهی رولپلاک، میتوانید آن را به هر سطحی نصب کنید. دستگاه حضور غیاب T21F به گیره و جایگاه پلاستیکی مجهز شده که نصب آسان آن روی پایه و دیوار را فراهم میکند. بنابراین می توانید از طریق اینترنت و بدون نیاز به حضور در کنار دستگاه، اطلاعات موجود در دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. بنابراین هکر با دسترسی به فضای ذخیره سازی آن می تواند به تصویر دقیق اثر انگشت دسترسی پیدا کند. قابلیت تعریف تقویمها و گروههای کاری و شیفهای کاری به تعداد نامحدود جهت محاسبه های مختلف کنترل کارکرد . صرفه جوی در وقت و هزینه: با وجود این دستگاه دیگر نیاز به نیروی اضافی برای کنترل ورود و خروج کارکنان نبوده و این افراد می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن ورود و خروج خود را ثبت کند.  • آرشیو اطلاعات > اشخاص حقوقی > مالیات  • تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید  • نمایش تاریخچه برای هر کارمند باید فعال باشد  • محدوده اضافه کار اول وقت- روز اول و سوم به مدت 2:30 ساعت
با مجهز شدن این دستگاه حضور غیاب به درگاه شبکه، صفحه اصلی اتصال آن به سیستم مدیریت نیروی انسانی میسر شده است که نهایتاً مدیریت هوشمند کارکنان، محاسبه واریزی و تخمین نیروی موردنیاز و … را امکانپذیر میکند. شرکت پارس تردد ارائه دهنده انواع دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی ، چهره و کارتی … ملاک دیگر انتخاب، خرید دستگاه حضور و غیاب با کیفیت و قیمت مناسب است. وجود گارانتی برای یک محصول نشان دهنده ی کیفیت آن است. یکی از مشکلات عمده مدیران و صاحبان کسب و کار در تمامی شرکتهای بزرگ و کوچک، بی نظمی کارکنان در ورود و خروج به خصوص عدم حضور به موقع در محل کار است. این نکته را در نظر داشته باشید که مشکل تأخیر کارکنان، همیشه مربوط به بی مسئولیتی آنها نیست. این روند را به صورت اتوماتیک انجام می دهد و باعث می شود که کارفرمایان خاطری آسوده داشته باشند، در حالی که کارکنان خود را در محل و یا خارج از محل شرکت می دانند. بعضی کارفرمایان سخت گیرتر هستند و در صورت تأخیر ورود پرسنل، کارکرد آن روز را برای آن شخص محاسبه نمی کنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۹:۵۲ توسط:تیم فنی موضوع: نظرات (0)