دستگاه حضور و غیاب دستگاه حضور و غیاب .

دستگاه حضور و غیاب

تحقیق در مورد کاربرد اثر انگشت در زندگی اجتماعی

آخرین موردی که در جریانراهنمای نصب دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی باید به آن اشاره کنیم، گرفتن خروجی از دستگاه است. همانطور که در تصویر زیر میبینید، یک پورت usb برای گرفتن خروجی اطلاعات و پشتیبانی دستگاه در نظر گرفته شده است و یک بخش نیز برای تأمین جریان الکتریکی. این پایگاه داده می تواند شامل فقط یک چهره (مثلا برای گوشی) باشد، یا اینکه متشکل از میلیون ها تصویر باشد. با قرار دادن گزینه دستگاه بر روی Employ با استفاده از دکمههای بالا و پایین، میتوانید وارد این بخش شوید که اطلاعات آن شامل گزینههای نشان داده شده در تصویر زیر است. مهمترین مزیت برنامه های تحت وب سادگی توزیع این برنامه ها بین کاربران است.(تنها نیاز به نصب برنامه روی سرور داریم) و استفاده از آن بصورت نامحدود توسط تمام کامپیوترهای تحت شبکه به شرط داشتن سطح دسترسی امکانپذیر است. شایان ذکر است کاردکس پرسنل برای خود آن ها و مدیران با تمامی جزئیات قابل مشاهده و کنترل است. همانطور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد، انعطاف پذیری نرم افزار حضور غیاب تحت وب بسیار بالاست و می تواند پاسخگوی تمامی نیازهای مختلف و متفاوت شما باشد. مدیران و کارمندان می توانند در هر مکان و زمانی از طریق کامپیوتر و یا موبایل به نرم افزار حضور و غیاب تحت وب سازمان دسترسی داشته باشند. خواهناخواه طراحان محصولات مجبورند برای کاهش ضخامت تلفن هوشمند دکمه پاور را بهشکل کشیده و نازک طراحی کنند و این موضوع اشکال خود را زمانی نمایان میکند که کیس محافظ هم روی آن قرار بگیرد.

همانگونه که پیشتر نیز اشاره شد، یکی از مهمترین مزایای این دستگاه، ظرفیت ذخیره سازی بالای آن است. سوالی که در استفاده از نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ممکن است پیش بیاید این است که آیا واقعا این نرم افزار از نرم افزارهای نصبی بهتر است یا خیر؟ برای استفاده از چنین ابزارهایی هیچ نرم افزاری جهت نصب در اختیار مشتری قرار نمی­ گیرد و تنها از طریق اینترنت و وب می ­توان به آن ها دسترسی پیدا کرد. این زیر سیستم پس از اجرای زیر سیستم قبل فراخوانی میشود که وظیفه آن تصمیمگیری بر روی تطابق انجام شده متناسب با درخواست است. یکی از امتیازاتی که برای این دستگاهها محسوب میشود این است که نهادهای امنیتی و قضایی به نتایج آنها اعتماد دارند و به عنوان یک شاهد از استفاده میکنند. به عنوان مثال، در بخش Sys info این امکان برای شما فراهم است که میزان حافظه دستگاه برای تعداد اثر انگشت و تعداد کارکنان را به دست بیاورید. همچنین در صورت تمایل میتوانید از کارت های بدون تماس 125Khz برای شناسایی افراد استفاده کنید. با توسعه نرم افزارهای حضور و غیاب و گسترش استفاده از سیستم های حضور و غیاب در ادارات و شرکتهای بزرگ، نرم افزارهای ویندوزی حضور و غیاب کم کم جای خود را به نرم افزارهای تحت وب داده اند.  1. چاپ لیبل وزن از ترازو  1. پشتیبانی از کارت حافظه تا ۶۴ گیگابایت  1. نرم افزار حضوروغیاب پرسنل تحت اکسل  1. سئو و بهینه سازی سئو و بهینه سازی سایت چیست؟  1. مدیریت مبتنی بر بارکد  1. امکان صدور گزارش وضعیت مانده مرخصی در پایان سال
شرکت ما با توجه به متخصصان کاربلد در این حرفه توانسته است انواع دستگاه های حضورغیاب را با ویژگی های مختلف برای افراد به وجود آورد. اگر تعداد پرسنل شما کم است و دارای محیط کاری اداری هستید و امکان مدیریت ورود و خروج کارکنان آسان است، کارتخوان و یا سنسور اثر انگشت گزینه به صرفه و مناسبی است و جوابگوی کارتان خواهد بود. همچنین این دستگاه دارای کارتخوان بدون تماس نیز می باشد که در صورت نیاز میتوان برای برخی از پرسنل از آن استفاده کرد. پس اجازه دهید که در این مطلب ابتدا دستگاه حضور و غیاب را معرفی کنیم و به برخی از پارامترهای مرتبط با آن بپردازیم. برای بار اول، انگشت کارکنان را به صورت مستقیم قرار دهید و در بار دوم و سوم انگشت آنها را به صورت خوابیده به سمت چپ و به صورت خوابیده به سمت راست اسکن کنید. 1. در شماره 1، شما میتوانید یک کد شناسایی برای کارکنان خود تعریف کنید و به هر کدام از آنها یک کد اختصاصی دهید.

3.در شماره ۳ میتوانید شماره دپارتمان یا همان بخش را در آن وارد کنید تا کارکنان به صورت مجزا دسته بندی شوند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که اثر انگشت هر کدام از پرسنل خود را به صورت مجزا ذخیره کنید. شرکت سیتکس مبتکر نسل ششم دستگاههای حضـور و غیاب است با ویژگی های … از ۶ ماه گارانتی تعویض، ۶ ماه گارانتی تعمیر و ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردارند. یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران سازمان ها، کنترل و ساماندهی ورود و خروج پرسنل است. در حقیقت، این فرایند شامل اسکن اثر انگشت از سه زاویه متفاوت است. اسکن اثر انگشت به کجا رسید و در سال جدید نیز هنوز استفاده می کنید؟ بعضی نقاط پیکسل غیر پوستی هنوز قابلمشاهده هستند،درحالیکه برخی از قسمتهای صورت ممکن است پوشانده شوند. دستگاه حضور و غیاب کارتی سری V800 از زبان فارسی پشتیبانی میکند و دارای سخنگوی صوتی است. دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارتی و اثرانگشتی دوربین دار.

بنابراین با وجود این ساختار منعطف، وضع هر گونه قانون برای تردد پرسنل و سیستم محاسباتی کارکرد آنها در سازمان شما امکان پذیر است. این «(:» خندانک تبسم است که نمایی مینیمالی از تبسم را ارائه میکند. دستگاه های حضور و غیاب کارت فینگر، نصب در 24 ساعت، سنسور نوری ضد خش ، 10 سال خدمات پس از فروش. در حقیقت این دوربین بدون نیاز به کابل کشی مجدد، دوربین های آنالوگ را بر روی سیستم HD انتقال می دهد. سپس بر روی فایل ok.reg دبل کلیک کنید و Yes & OK کنید و از نرم افزار لذت ببرید. تبصره 1: در صورتی که پیمانکار در انجام تعهدات خود مرتکب تقصیر یا قصور گردد این تضمین با تأیید ناظر به نفع کارفرما ضبط خواهد شد و پیمانکار حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نماید. با توجه به تحت وب بودن نرم افزار، نیاز به نصب و نگهداری نرم افزار در نقاط مختلف نمی باشد.


برچسب: دستگاه حضور غیاب، حضورغیاب، کنترل تردد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۶:۴۸ توسط:تیم فنی موضوع: نظرات (0)